jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۴۳۶۰   ۱۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۴

جام جم ورزشی: در پی انتخاب مجدد سپ بلاتر به عنوان رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، علی کفاشیان طی پیامی این پیروزی ارزشمند را تبریک گفت.

پیام تبریک کفاشیان به سپ بلاتر

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان در پیام ارسالی خود به جوزف سپ بلاتر نوشت: من از طرف فدراسیون فوتبال ایران، انتخاب مجدد شما برای پنجمین بار به عنوان ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال در شصت و پنجمین کنگره فیفا به میزبانی زوریخ را تبریک می گویم.

وی در ادامه نامه نوشت: در طول ریاست شما، فیفا و فوتبال جهان رویدادهای بزرگی را لمس کرده و به اهدافش دست پیدا کرده است. تعهد شما در طول سالیان گذشته، پیشرفت و بهبود فوتبال در سطح جهان را به دنبال داشته و دستاوردهای زیادی برای فیفا به ارمغان آورده است و مطمئنم که برنامه های توسعه ای فدراسیون بین المللی فوتبال همانند قبل تحت نظارت شما به خوبی ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مفتخرم که در کنار شما طی این مأموریت مهم در راستای توسعه فوتبال گام بر می دارم و برایتان بهترین ها را در مأموریت پیش روی آرزومندم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر