jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۱۸۴۰   ۰۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۱

جام جم ورزشی: جاه طلبی های فلورنتینو پرز رییس باشگاه رئال مادرید کارلو آنچلوتی را هم قربانی کرد.

آنچلوتی بی رحمانه اخراج شد

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از کش و قوس های فراوان بالاخره باشگاه رئال مادرید اعلام کرد کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی خود را اخراج کرده است. آنچلوتی در ابتدای فصل 2014-2013 از پاری سن ژرمن به رئال مادرید پیوست تا جانشین خوزه مورینیوی پرتغالی شود که یک فصل بدون جام را پشت سر گذاشته بود. آنچلوتی در همان نخستین فصل حضور خود در مادرید رئال را قهرمان کوپا دل ری کرد و علاوه بر آن این تیم را به مقام دهمین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا رساند. اما او فصل 2015-2014 را با ناکامی پشت سر گذاشت. سرمربی خوش فکر ایتالیایی لالیگا را به رقیب دیرینه رئال یعنی بارسلونا واگذار کرد و علاوه بر در راه قهرمانی در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا نیز ناکام ماند. پرز پس از یک فصل بدون جام در نهایت رسما اعلام کرد که آنچلوتی کنار گذاشته شد و سرمربی بعدی رئال هفته آینده معرفی می شود. آنچلوتی در حالی به کار خود در باشگاه رئال مادرید پایان داد که اظهار داشته بود حتی در صورت اخراج از رئال مادرید به مدت یک سال در مادرید به همراه همسرش می ماند و استراحت می کند.

فلورنتیو پرز براحتی سرمربی که سال پیش در همین مقاطع دسیما را برای رئالی‌ها به ارمغان آورده بود را کنار گذاشت تا آنچلوتی از عرش به فرش برسد و قربانی جدید مدیرعامل متمول رئال لقب بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها