کارگردان سریال رمضانی شبکه سه از تلاش برای تکمیل هشت قسمت ابتدایی «دردسرهای عظیم۲» خبر داد و اظهار امیدواری کرد موفق شوند در کنار سرعت عمل، از کیفیت کار نیز نکاهند.
کد خبر: ۸۰۱۵۶۳
هشت قسمت «دردسرهای عظیم ۲» ضبط شد

برزو نیک‌نژاد کارگردان «دردسرهای عظیم ۲» درباره آخرین وضعیت این سریال گفت: این روزها در لوکیشن‌های مختلفی چون خانه مهندس فرحان، پارک، کلانتری و بیمارستان هستیم و مدام محل تصویربرداری‌مان تغییر می‌کند و در تلاشیم تا انتهای این هفته صحنه‌های پراکنده را بگیریم و قسمت‌های اول سریال را تکمیل کنیم.

سریال دردسرهای عظیم

وی افزود: حدود هشت قسمت از مجموعه ضبط شده است و ما سعی می‌کنیم تمام بخش‌های باقی مانده قسمت‌های اول را ضبط کنیم تا مشکلی برای آغاز پخش نداشته باشیم.

سریال دردسرهای عظیم

این کارگردان یادآور شد: بعد از این امر، به لوکیشن اصلی مجموعه در سوهانک برمی‌گردیم. فعلا بازیگر جدیدی به کارمان اضافه نشده است و همان بازیگران «دردسرهای عظیم۱» در کنار پنج هنرمند جدیدی که به پروژه اضافه شده‌اند، مشغول به کار هستند.

سریال دردسرهای عظیم

نیک‌نژاد همچنین از نوزادی که یکی از نقش‌های اصلی سری جدید را برعهده دارد نام برد و تصریح کرد: گرچه برخی موارد باعث طولانی‌تر شدن روند کار می‌شود، با این حال ما با قدرت جلو می‌رویم و امیدواریم سرعت عملی که داریم، به کیفیت لطمه نزند.

وی در پایان اعلام کرد: حتما همزمان با پخش، ضبط خواهیم داشت و همه پروژه‌های رمضانی در این سال‌ها ضبط همزمان با پخش داشته‌اند. با این حال امیدوارم به خوبی کار را به ماه رمضان برسانیم. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها