jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۰۰۷۱۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۶

درمرحله دوم رزمایش بیت المقدس 27 انجام شد

شلیک موشک‌های نازعات و فجر ۵

مرحله دوم رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ با شلیک موشک‌های نازعات و فجر ۵ در منطقه آران و بیدگل آغاز شد.

شلیک موشک‌های نازعات و فجر ۵

امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ یکی از رزمایش‌های منحصر به فرد نیروی زمینی ارتش است، گفت: مرحله اول این رزمایش در منطقه غرب کشور با حضور یگان‌های واکنش سریع آغاز شد و امروز در دوم خرداد ماه مرحله دوم را با شلیک موشک‌های نازعات و فجر ۵ در این منطقه آغاز کردیم.

پوردستان در بخشی از سخنانش گفت:‌ امروز یگان‌های موشکی نیروی زمینی ارتش ارتقا یافته و موشک‌هایی که امروز ما در این منطقه مورد تست و آزمایش قرار خواهیم داد، با دستان پرتوان مهندسان توانمند صنعت دفاعی کشور تهیه و تولید شده و در این رزمایش مورد تست و آزمایش قرار گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا فرمودند جنگ‌های نیابتی و مشارکتی توسط غرب در منطقه برپا شده است، گفت: ما نیز با برگزاری چنین رزمایش‌هایی اقتدار و صلابت خود را امروز به نمایش گذاشته‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ حضور یگان‌های پهپادی، یگان‌های پیاده، توپخانه زرهی و با پشتیبانی آتش سنگین بالگردهای هوانیروز و جنگنده‌های نیروی زمینی ارتش این رزمایش از مناطق مختلف کشور ادامه خواهد یافت.

پوردستان در پایان اظهار کرد: مرحله نهایی رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان ادامه خواهد یافت.

وی در پایان تصریح کرد: این رزمایش ۷ روز بوده و در آن سعی کردیم از سلاح‌ها و تجهیزات جدیدی که تولید داخلی است، استفاده کرده و آنها را مورد ارزیابی و تست قرار دهیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر