رئیس سازمان انرژی اتمی حال عمومی خود را رضایت بخش دانست

صالحی: دبه امریکایی‌ به جایی نمی رسد + فیلم

رئیس سازمان انرژی اتمی تأکید کرد: دبه کردن امریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای خیلی جدی نیست و به جایی نمی‌رسد.
کد خبر: ۷۹۷۵۲۰
صالحی: دبه امریکایی‌ به جایی نمی رسد + فیلم

علی‌اکبر صالحی که هم‌اکنون در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است، در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درخصوص اظهارات اخیرش درباره بدعهدی امریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای گفت : دبه درآوردن را به مزاح گفتم شکر خدا همه چیز به‌خوبی پیش می‌رود.

وی افزود: با هدایت مقام معظم رهبری عزیز و بزرگوار، حمایت‌های رئیس جمهور، آقای ظریف و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای مطمئنم با حفظ عزت، منافع و حاکمیت ملی به سرانجام خوبی خواهیم رسید.

صالحی تصریح کرد: ایران کشوری نیست که بخواهد تسلیم این گونه فشارها شود و دبه‌هایشان هم خیلی جدی نیست و به جایی نمی‌رسد ما آنچه می‌خواستیم در بعد فنی گرفتیم و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

معاون رئیس جمهور گفت: مردم عزیز هم بدانند که ما این مسئولیت را کاملا در وجود خود احساس می‌کنیم که آنچه خواست مردم و مقام معظم رهبری است تأمین می‌شود و سر سوزنی از این خواسته‌ها عبور نمی‌کنیم و در همان چارچوب عمل خواهیم کرد.

وی همچنین اظهار داشت: اکنون که شما به‌مزاح سخن گفتید من هم می‌گویم طرف مقابل، آقای مونیز اگر می‌خواهد مذاکره کند بیاید اینجا بنشینیم با هم مذاکره کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی در بخش دیگری از این مصاحبه حال عمومی خود را رضایت بخش دانست و از ابراز لطف مردم و مسئولان قدردانی کرد.

صالحی گفت: حال من بسیار خوب است اتفاقی افتاد که شکر خدا رفع شد و با وجود پزشکان حاذقی که داریم دیشب جراحی انجام شد و بخشی از روده را برداشتند و بحمدالله در وضع بسیار خوبی هستم و هیچ مشکلی نیست.

وی افزود: به برکت دعای عزیزان هرچه زودتر بیمارستان را ترک می‌کنم و به محل کارم بازمی‌گردم. ممکن است ترخیصم برای بخشی از کار چند روزی طول بکشد که به منزل بروم و برای بخش دیگری نیز یک ماه طول می‌کشد که عمل نهایی را انجام دهیم اما همه چیز خوب است.

صالحی اضافه کرد: بنا به گفته پزشکان شرایط به گونه‌ای ایجاد شد که خطر بزرگی از بنده دفع شد که این هم ناشی از دعای خیر مردم است. برایم دو اتفاق افتاد ابتدا آندوسکوپی بود و بعدش منجر به عمل جراحی شد که لطف خدا شامل حالم شد والا خطر جدی بود.

معاون رئیس جمهور با ابراز امیدواری برای استمرار خدمت به مردم با هدف رضای خدا افزود: همه عشقم خدمت به مردم است و به همین علت مردم از دیشب بزرگوارانه مرا مرهون الطافشان قرار دادند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
م.ج
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴
۰
۰
.... آقای صالحی با این مریضی اش خیلی مودبانه از گفتگو با آمریكاییها كناره گرفت !
توافق هسته ای انجام می گیرد . ولی:
1) ابتدا برای راستی آزمایی قلب راكتور اراك را می دزدند
2) ذخیره پلوتونیم به اسراییل و عربستان برای بمباران بهتر یمن توسط غربی ها دزدیده می شود
3) تحریمهای به اصطلاح ضد تروریستی بیشتری علیه ایران و .... برقرار می شود
4) دولت ناگزیر به طرح امریكاییها برای تجزیه عراق تن می دهد
5) بی ثباتی در منطقه بیشتر می شود
6) تركها مترصد حضور و تجزیه بخشی از ایران می مانند
7) قیمت نفت بازهم سقوط می كند ....
8) ؟؟؟
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها