آخرین اخبار از فیلم جدید پرویز شهبازی

بازی «نامداری» در «نسیم» نه تائید شد نه تکذیب

در حالی فیلم سینمایی «نسیم» به کارگردانی پرویز شهبازی آخرین مراحل پیش تولید را سپری می‌کند و 25 اردیبهشت ماه جلوی دوربین می‌رود که بر خلاف برخی اخبار،«آزاده نامداری» بازیگر نقش اصلی آن نیست.
کد خبر: ۷۹۵۱۰۷
بازی «نامداری» در «نسیم» نه تائید شد نه تکذیب
پیش تولید فیلم سینمایی «نسیم» به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی مسعود ردایی مدتی است که آغاز شده و قرار است با انتخاب بازیگران اصلی از 25 اردیبهشت ماه وارد مرحله فیلمبرداری شود. ساعد سهیلی و یک دختر بیست ساله دو بازیگری هستند که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده و با دست اندرکاران «نسیم» قرارداد بسته اند.

ساغر قناعت بازیگری است که از میان 1500 متقاضی دختر برای ایفای نقش «نسیم» انتخاب شده و قرار است با این فیلم برای اولین بار بازی جلوی دوربین را تجربه کند. البته دست اندرکاران پروژه قصد داشتند کاراکتر پسر جوان «نسیم» را هم از میان چهره های جدید انتخاب کنند که در نهایت به گزینه مناسبی نرسیدند تا ساعد سهیلی ایفاگر این نقش باشد.

براساس این گزارش، همچنین مسعود ردایی تهیه‌کننده نسیم با اشاره به اینکه برخلاف اخبار منتشر شده «آزاده نامداری» بازیگر نقش اول این فیلم نیست، به فارس گفت« حضور نامداری را نه تائید می‌کنم و نه تکذیب.
فیلم پرویز شهبازی دو بازیگر دیگر نیز دارد که طی روزهای آینده انتخاب خواهند شد.
«نسیم» داستان دختر و پسری است که در تهران گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد. آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و..

تعدادی از عواملی که حضورشان در فیلم قطعی شده است، عبارتند از: کارگردان: پرویز شهبازی، تهیه کننده: مسعود ردایی، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش،صدابردار: منصور شهبازی، طراح صحنه و لباس: کیوان مقدم، طراح گریم: محمد قومی، برنامه ریز: نوید میهن دوست، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، دستیار دوم کارگردان: حسین شهبازی، مدیرتولید: مجید گودرزی، جانشین تولید: محمدرضا دلنوازی، منشی صحنه: غزل رشیدی، مدیر تولید: مجید گودرزی، مدیرتدارکات: مجید لعل، دستیار تدارکات: مجید پورشفیع.

پرویز شهبازی پیش از این با ساخت فیلم‌های «نفس عمیق»، «عیار 14» و «دربند» توانست نظر منتقدان و کارشناسان داخلی و خارجی را با خود همراه سازد. (فارس)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها