jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۸۸۰۷ ۲۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۶

معاونت آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در بخشنامه‌ای به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها اعلام کرد: از تعطیلی زودهنگام مدارس خودداری شود.

تعطیلی  زودهنگام مدارس ممنوع

به گزارش فارس، در بخشنامه‌ای که از سوی محمد دیمه‌ور، معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شده است، پایان زمان آموزش در سال تحصیلی 94ـ93 اعلام شده است.

براساس این گزارش، به استناد مصوبه جلسه 834 شورای عالی آموزش و پرورش درباره زمان آموزش در دوره ابتدایی و ابلاغیه آن، برنامه آموزشی مدارس به میزان حداقل 800 جلسه در طول سال تحصیلی پیش‌بینی شده است.

بنابراین ضروری است شورای برنامه‌ریزی استان ضمن رعایت مقررات و با توجه دقیق به ماده 93 آیین‌نامه اجرایی مدارس، ترتیبی اتخاذ کنید تا از فرصت مناسب ایام خرداد برای تحقق مصوبه فوق استفاده شده و از تعطیلی زود هنگام مدارس خودداری شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر