jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۳۹۲۶ ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۸

معرفی نرم‌افزار Phone INFO Samsung

زمان و محل ساخت گوشی گلکسی خود را بدانید

همیشه برای ما جالب بوده که اطلاعات بیشتری را در خصوص یکی از دستگاه‌های خود بدانیم تا بلکه بتوانیم بیشتر با آن آشنا شویم. حال شاید با شنیدن اینکه سامسونگ چنین امکانی را در اختیار کاربران تلفن همراه و تبلت‌هایش قرار می‌دهد خوشحال شوید چراکه کاربران از طریق آن می‌توانند اطلاعات جالب زیادی را در خصوص دستگاه خود به دست آورند. برای مثال اطلاعاتی در خصوص زمان و مکان تولید محصول.

زمان و محل ساخت گوشی گلکسی خود را بدانید

به گزارش جام جم کلیک: برای شروع کار می‌بایست یک اپلیکیشن را از طریق گوگل پلی دانلود کنید که Phone INFO Samsung نام دارد و از طریق آن می‌توانید اطلاعات زیادی در خصوص محصول خود به دست آورید. برای دانلود این اپلیکیشن از طریق لینک زیر وارد عمل شوید:

دانلود رایگان Phone INFO Samsung برای اندروید

برنامه رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و برای شروع می‌توانید از طریق General Info وارد عمل شوید تا اطلاعات ساخت گوشی خود را مشاهده نمایید. در این بخش قادر خواهید بود تا به اطلاعاتی در خصوص تاریخ، مکان و زمان ساخت دستگاه خود پی ببرید.

کمی به پایین صفحه بیایید (اسکرول کنید) تا گزینه CSC INFO و DEVICE ID‌ نمایش داده شوند. از طریق این دو بخش می‌توانید به شماره ID دستگاه خود دسترسی داشته باشید و شماره کد IMEI نیز از این بخش قابل دسترسی است (بدون نیاز به این اپلیکیشن نیز می‌توانید کد IMEI را از طریق #06#* به دست آورید).

علاوه بر این از طریق برنامه مذکور شما می‌توانید به اطلاعات نرم افزاری دستگاه خود نیز دسترسی داشته باشید. برای مثال بخش FIRMWARE INFO اطلاعاتی را در خصوص فریم‌ور دستگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد که اطلاعات این بخش خود می‌تواند در صورت نیاز‌های نرم افزاری لازم و ضروری باشد (بخش OS INFO‌ نیز اطلاعاتی در خصوص سیستم عامل دستگاه شما را شامل می‌شود).

بخش دیگر ممکن است برایتان جالب باشد. از طریق USAGE HISTORY شما می‌توانید به اطلاعات بسیار جالبی در خصوص دستگاه خود دسترسی یابید. برای مثال اطلاعاتی در خصوص تعداد دفعاتی که شارژر یا هدفون را به دستگاه متصل کرده‌اید.

همان طور که مشاهده کردید این اپلیکیشن جالب اطلاعات بسیار زیادی را در خصوص گوشی یا تبلت سامسونگی شما دارد که به احتمال زیاد تاکنون از هیچ کدام از آن‌ها مطلع نبودید. حال اگر این اپلیکیشن را نصب کرده‌اید، برایمان جالب است که بدانیم چندین بار تاکنون شارژر یا هدفون را به دستگاه خود متصل کرده‌اید. با ما از طریق بخش نظرات در ارتباط باشید.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر