jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۸۳۶۱۰ ۱۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۷

قربانیان تکه تکه شدند

ریزش مرگبار شیشه در چین + تصاویر

به گزارش پلیس چین در شانگهای خالی شدن حجم بزرگی از شیشه در یکی از بزرگراههای شهر شانگهای منجر به مرگ سه تن شد.

ریزش مرگبار شیشه در چین + تصاویر

تغییر مسیر ناگهانی یک دستگاه کامیون مخصوص حمل بار شیشه در یکی از بزرگراههای شانگهای حادثه آفرید و منجر به مرگ سه تن از سرنشینان خودروی مجاور خود شد.

بنا بر این گزارش، این کامیون حاوی بیش از 20 تن شیشه در ضخامت های مختلف درکنار دیگر خودرو های سواری و باری دیگر در بزرگراه ژوافنگ در شانگهای چین حال حرکت بود.

به گفته شاهدان عینی، این کامیون با بیش از 20 تن از انواع شیشه های معماری، قبل از رسیدن به چراغ قرمز در یکی از تقاطع های این بزرگراه به طور ناگهانی با انحراف به چپ و راست خود منجر به ایجاد لغزش در شیشه ها شد و هنگام توقف منجر به شکسته شدن شیشه های و تبدیل آن به بهمنی از شیشه برای خودروی مجاور خود شد.

پس از حضور پلیس بزرگراه که در کنار تقاطع شاهد این حادثه دلخراش بودند راننده این کامیون را بازداشت کردند.

نیروهای امداد و آتش نشانی که در تمامی تقاطع های شانگهای به منظور ارائه خدمات امدادی سریع جانمایی شده اند بدن تکه تکه شده سرنشینان را خارج و به بیمارستان منتقل کردند.

در این حادثه دلخراش یک تن از سه سرنشین این خودروی سواری در دم و دو تن دیگر پس از انتقال به بیمارستان به دلیل جراحات وارده جان باختند.

در این حادثه دوتن دیگر نیز با جراحات سطحی به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته پلیس، هر پنج تن کشته و زخمی شده در این حادثه از مسافران یک دستگاه خودروی سواری بودند که در میان آنان راننده زن به همراه دو مسافر مرد کشته و زن و مرد جوان دیگر زخمی شدند.

هنوز هویت سرنشینان خودروی سواری برای پلیس محرز نشده است.

به گفته پلیس، این راننده قصد عبور از تقاطع هنگام سبز بودن چراغ را داشت که با قرمز شدن چراغ مجبور به گرفتن ترمز شدید شد.

پلیس بزرگراه پس از بررسی خط ترمز این کامیون سرعت بالای کامیون و ترمز شدید و ناگهانی را علت ایجاد ارتعاش شدید در میان شیشه ها و شکسته شدن آن عنوان کرد.

همچنین این حادثه منجر به ترافیک سنگینی در این بزرگراه به مدت چند ساعت شده بود که با تلاش پلیس بزرگراه برطرف شد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر