پایگاه اینترنتی ویژه‌ای راه‌اندازی شده است که کاربران در آن می‌توانند نام‌های مورد نظر برای مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت را پیشنهاد دهند و این نام‌ها مورد رای‌گیری قرار بگیرد تا هر یک از کاربران بتوانند احتمالات و پیش‌بینی‌های خود را در این زمینه بیان کنند.
کد خبر: ۷۸۳۲۳۶
سایتی ویژه برای نام‌گذاری مرورگر جدید مایکروسافت

به گزارش جام جم کلیک: مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت که فعلا با نام Project Spartan شناخته می‌شود بسیار مورد توجه کاربران جهانی قرار گرفته است و استرالیایی‌ها سایت اینترنتی ویژه‌ای با نام Sportsbet راه‌اندازی کردند که در آن می‌توان روی هر یک از نام‌های ارائه شده برای مرورگر جدید شرط‌بندی کرد.

«ویل بایرن» مدیر سایت Sportsbet گفت:

« Internet Explorer موقعیتی در اختیار داشت که هیچ مرورگر اینترنتی دیگری نتوانست به آن دست یابد. اما متاسفانه دوران موفقیت این محصول به سر رسید و این روزها مایکروسافت با تعریف پروژه Spartan می‌تواند محبوبیت از دست رفته را به دست آورد.»

اگرچه این روزها تلاش اصلی بر توسعه اسپارتان متمرکز شده است، اما مایکروسافت هفته جاری با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مرگ IE شایعه است و تولید مرورگر جدید به معنی پایان عمر مرورگر قبلی نخواهد بود.

«کریس کاپوسلا» مدیر بازاریابی مایکروسافت با حضور در کنفرانس Convergence 2015 تایید کرد که این شرکت به دنبال نام و برند جدید برای مرورگر خود می‌گردد که البته این اتفاق به معنی پایان عمر IE نیست.

در سایت اینترنتی جدیدی که راه‌اندازی شده است کاربران می‌توانند به هر یک از نام‌های پیشنهاد شده رای بدهند و اگر در پایان نظر آنها برای انتخاب نام مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت درست باشد، جایزه می‌گیرند.

منبع: رایورز

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها