jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۸۳۲۳۶   ۱۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۸

پایگاه اینترنتی ویژه‌ای راه‌اندازی شده است که کاربران در آن می‌توانند نام‌های مورد نظر برای مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت را پیشنهاد دهند و این نام‌ها مورد رای‌گیری قرار بگیرد تا هر یک از کاربران بتوانند احتمالات و پیش‌بینی‌های خود را در این زمینه بیان کنند.

سایتی ویژه برای نام‌گذاری مرورگر جدید مایکروسافت

به گزارش جام جم کلیک: مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت که فعلا با نام Project Spartan شناخته می‌شود بسیار مورد توجه کاربران جهانی قرار گرفته است و استرالیایی‌ها سایت اینترنتی ویژه‌ای با نام Sportsbet راه‌اندازی کردند که در آن می‌توان روی هر یک از نام‌های ارائه شده برای مرورگر جدید شرط‌بندی کرد.

«ویل بایرن» مدیر سایت Sportsbet گفت:

« Internet Explorer موقعیتی در اختیار داشت که هیچ مرورگر اینترنتی دیگری نتوانست به آن دست یابد. اما متاسفانه دوران موفقیت این محصول به سر رسید و این روزها مایکروسافت با تعریف پروژه Spartan می‌تواند محبوبیت از دست رفته را به دست آورد.»

اگرچه این روزها تلاش اصلی بر توسعه اسپارتان متمرکز شده است، اما مایکروسافت هفته جاری با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مرگ IE شایعه است و تولید مرورگر جدید به معنی پایان عمر مرورگر قبلی نخواهد بود.

«کریس کاپوسلا» مدیر بازاریابی مایکروسافت با حضور در کنفرانس Convergence 2015 تایید کرد که این شرکت به دنبال نام و برند جدید برای مرورگر خود می‌گردد که البته این اتفاق به معنی پایان عمر IE نیست.

در سایت اینترنتی جدیدی که راه‌اندازی شده است کاربران می‌توانند به هر یک از نام‌های پیشنهاد شده رای بدهند و اگر در پایان نظر آنها برای انتخاب نام مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت درست باشد، جایزه می‌گیرند.

منبع: رایورز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر