jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۸۳۲۳۲   ۱۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۱

رایانه‌های جدید MacBook Air و لپ‌تاپ ۱۳ اینچی MacBook Pro اپل به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بر اساس سیستم Boot Camp از سیستم عامل ویندوز ۷ مایکروسافت پشتیبانی نمی‌کنند.

اپل به پشتیبانی از ویندوز ۷ پایان داد

به گزارش جام جم کلیک: سایت اینترنتی اختصاصی اپل برای پشتیبانی از Boot Camp توضیح داد که نسخه جدید این سیستم روی نسل جدید نوت‌بوک‌ها فقط با نسخه ویندوز ۸ به بعد سیستم‌عامل مایکروسافت سازگاری دارد و بر این اساس، این امر غیرممکن است که از Boot Camp جدید برای نصب ویندوز ۷ استفاده کرد.

برای آن دسته از کاربرانی که با Boot Camp آشنایی ندارد، این محصول نرم‌افزار ویژه اپل محسوب می‌شود که به کاربران Mac امکان می‌دهد سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت را روی رایانه‌های این شرکت نصب کنند.

شرکت اپل همچنین به پشتیبانی از Windows ۷ Boot Camp در رایانه‌های Mac Pro مربوط به سال ۲۰۱۳ هم پایان داد که البته با این اتفاق مدل ۲۰۱۴ این سیستم‌ها هنوز می‌توانند ویندوز ۷ را در اختیار بگیرند.

رایانه 2014 MacBook Air و 2014 MacBook Pro آخرین محصولات تولید شده در شرکت اپل خواهند بود که از سیستم‌عامل ویندوز ۷ مایکروسافت پشتیبانی می‌کنند.

اگرچه سیستم Boot Camp دیگر از ویندوز ۷ پشتیبانی نمی‌کند، اما این سیستم‌عامل همچنان می‌تواند از طریق نرم‌افزارهای مجازی سازی از جمله VMware Fusion و Parallels روی دستگاه‌های یاد شده مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: رایورز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر