jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۸۸۰۹   ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۷

جام جم ورزشی: هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های اسپانیا( لالیگا) دوشنبه شب با پیروزی ختافه مقابل کوردوبا خاتمه یافت.

ختافه ، آخرین برنده هفته

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ختافه در این دیدار با نتیجه دو بریک به پیروزی رسید. در حالی که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافته بود، درنیمه دوم ابتدا فلورین آندون در دقیقه 77 کوردوبا را از حریف پیش انداخت،اما در ادامه بازی، گل به خودی بازیکن کوردوبا در دقیقه 87 بازی را به تساوی کشید و خوان رودریگز در دقیقه پایانی گل برتری تیمش را وارد دروازه حریف کرد تا تیم ختافه با 29 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی این رقابت ها جای گیرد.
درحال حاضر در جدول رده بندی رقابت های لالیگا بارسلونا با 62 امتیاز در صدر است و تیم های رئال مادرید با 61 امتیاز و اتلتیکو مادرید با 55 امتیاز به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم هستند.
تیم کوردبا نیز تنها با کسب 18 امتیاز در قعر جدول رده بندی این رقابت ها، در جایگاه بیستم قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها