jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۹۳۶   ۰۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۶

جام جم ورزشی: کریم انصاری فرد به عنوان بدترین خرید این فصل باشگاه اوساسونای اسپانیا معرفی شده است.

کریم ، خرید اشتباه اوساسونا

به گزارش جام جم ورزشی ، سایت ورزشی ایالت ناوارا کریم انصاری فرد را به عنوان یکی از بدترین خریدهای این فصل اوساسونا معرفی می کند، بازیکنی که به عنوان مهاجم کاملا در گلزنی ناموفق ظاهر شده است. این سایت ابتدا شرایط باشگاه اوساسونا را در 10 سال گذشته مورد بررسی قرار می دهد و سپس به نحوه سقوط این تیم می پردازد.

خریدهای تابستانی این فصل باشگاه اوساسونا نیز به دقت مورد ارزیابی قرار گرفته اند ، از کادامورو و چدریک گرفته تا کریم انصاری فرد. این سایت با اشاره به ضعف کریم انصاری فرد و ناکامی او در راه گلزنی نوشت که او در فصل نقل و انتقالات تابستانی پیش رو قطعا جمع بازیکنان اوساسونا را ترک می کند چرا که عملکرد وی در این مدت به هیچ عنوان برای سران باشگاه راضی کننده نبوده و او یک خرید اشتباه برای تیمش به شمار می رفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها