jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۴۰۶۵   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۰

جام جم ورزشی: باشگاه آرسنال که در یک اقدام پر سر و صدا پسر اسطوره فوتبال انگلیس را به خدمت گرفته عذر این بازیکن نوجوان را خواست.

عذر پسر بکام خواسته شد

به گزارش جام جم ورزشی ، بروکلین بکام پسر 16 ساله دیوید بکام حدود سه ماه پیش به آرسنال پیوست. با توجه به اینکه بروکلین پسر یکی از مشهورترین ورزشکاران تاریخ بریتانیاست این انتقال بسیار سر و صدا کرد. بروکلین نوجوان حتی تا تیم زیر 18 سال آرسنال هم راه یافت اما یک خبر باعث شد تا دیوید بکام شوکه شود چرا که باشگاه عذر این بازیکن را خواسته است. در حالی بکام کوچک دیگر از فصل آینده جایی در این تیم ندارد که پیش از این رسانه ها از پیشرفت روز افزون این بازیکن در جمع توپچی ها می نوشتند و اینکه او یکی از آینده دار ترین بازیکنان این باشگاه است.

پسر دیگر بکام به نام رومئو نیز در آستانه پیوستن به تیم نونهالان آرسنال قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر