jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۳۲۴۵   ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۸

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

شیر تو شیر با دل شیر +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سوم اسفند ماه را اینجا ببینید.

شیر تو شیر با دل شیر +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، تا دیروز حرف از برانکو بود اما حالا حضور افشین قطبی در پرسپولیس جدی تر به نظر می رسد، مربی ای که "دل شیر" را در فوتبال ایران باب کرد! البته در حالی که همه جا صحبت از بازگشت افشین قطبی است روزنامه نود از مذاکره پرسپولیسی ها با مصطفی دنیزلی خبر می دهد. مهدوی کیا هم در گفت و گو با روزنامه خبرورزشی از شایعات حضور خود در پرسپولیس می گوید. اظهار نظر او مبنی بر "صاحب پرسپولیس کیست که من و کریمی مربی اش شویم؟!" تیتر یک روزنامه شده است. روزنامه گل نیز از حضور کریم باقری در کنار افشین قطبی در پرسپولیس خبر می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر