jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۱۱۰۷   ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۹

هفته بیست و پنجم لوشامپیونه

صدرنشین متوقف شد، متز در قعر ماند

جام جم ورزشی: هفته بیست و پنجم لوشامپیونه فرانسه دیشب پیگیری شد.

صدرنشین متوقف شد، متز در قعر ماند

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته بیست و پنجم لوشامپیونه با برگزای دیدار گنگام با متز پیگیری شد. گنگام که با آغاز نیم فصل دوم 3 پیروزی متوالی را کسب کرده است در مقابل متز هم به روند صعودی خود ادامه داد و با دو گل بر میزبان غلبه کرد تا قعرنشینی متز مسجل شود. در جدول لوشامپیونه گنگام با 35 امتیاز در مکان هشتم و متز با 21 امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

همچنین بوردو در خانه به مصاف سن اتین رفت و در این دیدار خانگی با نتیجه یک بر صفر بر میهمان غلبه کرد. تک گل بازی در دقیقه 42 توسط رولان به ثمر رسید. بوردو با این پیروزی 40 امتیازی شد و در کنار موناکو در مکان پنجم ایستاد.

المپیک لیون از ساعت 23 و 30 دقیقه در دیداری خارج از خانه به مصاف لورینت رفت و به تساوی یک بر یک رضایت داد.

آیو که در دقیقه 46 به میدان آمده بود، در دقیقه 50 اولین گل بازی را به سود میزبان به ثمر رساند و انجی، بازیکن کامرونی لیون در دقیقه 77 بازی را به تساوی کشاند.

المپیک لیون با 51 امتیاز یعنی دو امتیاز اختلاف با المپیک مارسی در صدر جدول قرار دارد و لورینت با 28 امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها