jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۶۸۴۳۰   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

جام جم ورزشی: یکی از پرافتخارترین ورزشکاران ایران در آسیا بابت یکی از مدال های با ارزش خود تنها یک و نیم سکه دریافت کرده است!

یک و نیم سکه ، پاداش قهرمانی بزرگ در آسیا

به گزارش جام جم ورزشی، نجمه خدمتی همان دختر 18 ساله ای است که در بازی های آسیایی اینچوئن در تیراندازی موفق به کسب مدال طلا شد تا نخستین مدال طلای کاروان ایران را به ارمغان آورده باشد. اما او که بی شک یکی از چهره های برتری ورزشی در سال 93 است به هیچ عنوان از پاداش هایی که به او داده شد رضایت ندارد.

او امروز در گفت و گویی که به تفصیل با ایسنا انجام داده اینباره گفت: برای مدال انفرادی که در بازیهای آسیایی اینچئون کسب کردم 150 سکه دریافت کردم. اما برای نقره تیمی که قرار بود 30 سکه بگیریم، تنها یک و نیم سکه گرفتم. مسئولان برای مدال تیمی من ارزشی قائل نشدند. در حالی که مردم فکر می‌کنند من 180 سکه دریافت کرده‌ام. مسئولان قول می‌دهند اما عمل نمی‌کنند.

گفتنی است نجمه خدمتی قول داده در رقابت های المپیک 2016 برزیل برای نخستین بار در تاریخ ورزش ایران به عنوان یک بانوی ایرانی مدال آوری کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر