jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۶۷۳۹۴   ۱۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

فیلم‌های عبدالحسین برزیده‌ بهروز افخمی و کمال تبریزی از شرکت در آرای مردمی حذف شدند

سیمرغ مردم بر شانه کدام فیلم می‌نشیند؟

امروز سی‌و‌سومین جشنواره فیلم فجر در حالی به میانه راه خود می‌رسد که فیلم‌های «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی، «عصریخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی و «کوچه بی نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی در صدر آرای مردمی قرار دارند. از آنسو فیلم‌های «مرگ ماهی» به کارگردانی سیدروح‌الله حجازی، «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان و «خانه دختر» ساخته شهرام شاه‌حسینی هم مورد توجه منتقدان قرار گرفته است.

همچنین با اعلام خانه سینما فیلم‌های «مزارشریف» به کارگردانی عبدالحسین برزیده،‌ «روباه» ساخته بهروز افخمی و «طعم شیرین خیال» اثر کمال تبریزی مورد ارزیابی تماشاگران قرار نمی‌گیرند. این موضوع به تبصره ذیل ماده 4 آیین‌نامه دریافت و شمارش آرای تماشاگران سی و سومین جشنواره فیلم فجر برمی‌گردد که بر اساس آن در صورت ورود فیلمی از روز چهارم برگزاری جشنواره، آن فیلم دیگر در چرخه ارزیابی آرای تماشاگران قرار نخواهد گرفت.

مشروح این گزارش را در صفحه 5 بخوانید

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر