پولادی: قراردادم تمام شود برمی‌گردم

پس از این‌که مهرداد پولادی توانست با مجوز ستاد کل نیروهای مسلح همراه تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا حاضر شود و بعد از پایان رقابت‌های تیم ملی با بازیکنان به تهران بازنگشت، اظهارنظرهای مختلفی درباره این بازیکن از سوی مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح مطرح شد.
کد خبر: ۷۶۶۵۱۱

اکنون مهرداد پولادی در نخستین واکنش خود به این اظهار نظرها می‌گوید به قانون تمکین می‌کند و پس از پایان قراردادش با باشگاه الشحانیه برای حل مشکل کارت پایان خدمتش به تهران سفر خواهد کرد. پولادی در این باره به ایسنا گفت: پیش از این‌که مطرح شود که کارت پایان خدمت من مشکل دارد، قرارداد دو ساله‌ای را با باشگاه الشحانیه بستم. پس از چند وقت اعلام شد که این مشکل برای من به وجود آمده است. به همین دلیل چاره‌ای جز ادامه فعالیتم در این باشگاه قطری نداشتم.

وی افزود: پس از این‌که در آستانه آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا قرار شد همراه تیم ملی به جام ملت‌ها بروم، اعلام کردم که پس از پایان قراردادم با الشحانیه به قانون تمکین می‌کنم و به ایران می‌آیم تا مشکل کارت پایان خدمتم را حل کنم. به شخصه اعتقاد دارم کارت پایان خدمت من مشکلی ندارد اما برای این‌که به مسئولان ثابت کنم مشکلی وجود ندارد و کار غیرقانونی انجام نشده است؛ مطمئنا با به پایان رسیدن مدت قراردادم به ایران می‌آیم. اگر می‌خواستم قراردادم را با الشحانیه فسخ کنم، مطمئنا این مساله با مخالفت مسئولان باشگاه قطری همراه می‌شد. بنابراین برای جلوگیری از ایجاد دردسر برای فوتبال ایران و خودم، تصمیم دارم که تا پایان مدت قراردادم در الشحانیه بمانم و پس از آن به ایران بیایم و مشکل کارت پایان خدمتم را حل کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها