jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۵۳۲۵   ۱۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۲

جام جم ورزشی: هنوز جمله مشهور اکبر میثاقیان یادمان نرفته است. او چند سال پیش گفت که اگر تیمش به دسته پایین تر سقوط کرد خودش را از برج میلاد پایین می اندازد.

اعدام یک مربی وسط تهران !

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از اکبر میثاقیان حالا نوبت به علی لطیفی سرمربی راه آهن است تا ادعایی مشابه را عنوان کند. این مربی پس از شکست دو بر صفر تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار داشت : " شاید عده‌ای نسبت به آینده و بقای تیم راه آهن در لیگ برتر شک و تردید داشته باشند ولی من مطمئن هستم که نتیجه خواهیم گرفت و با غیرت این بازیکنان، در لیگ خواهیم ماند. از قول من بنویسید اگر راه آهن سقوط کرد من را در وسط تهران به دار بکشید."

البته این دومین اظهار نظر عجیب علی لطیفی در هفته های اخیر محسوب می شود، وی چندی پیش در گفت و گو با رسانه ها عنوان داشت که برخی از بازیکنان تیمش را مجبور کرده به نیت 12 معصوم قرارداد 12 هزار تومانی ببندند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر