jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۴۶۰۳   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۸

تصاویر یک کاور جدیدِ از گلکسی اس ۶ فاش شده که تغییراتی در ماژول فلاش و سنسور سنجش ضربان قلب در این گوشی نمایان است. همچنین این کاور برای تلفن‌های پلاستیکی استفاده می‌شود.

احتمال تجهیز گلکسی اس 6 به بدنه‌ی پلاستیکی

به گزارش جام جم کلیک: از روی این تصاویر می‌توان متوجه شد که سامسونگ تغییراتی در دوربین و فلاش و سنسور سنجش ضربان قلب ایجاد کرده است. هنوز مشخص نیست که این تصاویر ساختگی هستند یا واقعی اما اگر واقعی باشند حداقل اولین تغییرات ایجاد شده در گلکسی اس ۶ مربوط به بخش قرار گیری دوربین است.

در گلکسی اس ۵ برای اولین بار سنسور ضربان قلب سنج اضافه شد که استفاده از آن کمی سخت بود و برای تشخیص صحیحِ ضربان قلب نیز نیاز به زمان نسبتا زیادی داشت. بسیاری این سنسور را بلااستفاده عنوان کردند و برخی نیز از آن خوششان آمد اما به نظر می‌رسد سامسونگ روی استفاده از این سنسور همچنان پافشاری می‌کند.

اگر این تصاویر واقعی باشند، شایعه استفاده از بدنه‌ی فلزی در گلکسی اس ۶ نیز حقیقت نخواهد داشت چرا که عموما این نوع از کاورهای لاستیکی روی بدنه‌های پلاستیکی قرار می‌گیرند. ممکن است گلکسی اس ۶ نیز همچون گلکسی نوت ۴ از بدنه‌ی پلاستیکی با فریم فلزی بهره ببرد.

انتظار داریم سامسونگ در کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون از گلکسی اس ۶ رونمایی کند.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها