jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۰۷۵۵   ۲۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۳

جام جم ورزشی: در آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان مرتضی پورعلی گنجی اجازه حضور در زمین را پیدا نکرد تا شایعه برخورد کی روش به علت مصاحبه بدون هماهنگی این بازیکن، مطرح شود. اما واقعیت چیز دیگری است.

دلیل تمرین نکردن پورعلی‌گنجی چه بود؟

مرتضی پورعلی گنجی و سردار آزمون در آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان غایب بودند و بلافاصله این شایعه مطرح شد که کارلوس کی‎روش به علت انجام مصاحبه بدون هماهنگی این بازیکن، به او اجازه تمرین نداده است.

اما مدیر رسانه ای تیم ملی این شایعه را قویا تکذیب کرد و گفت: تنها دلیل غیبت پورعلی گنجی مصدومیت بود از این رو به دستور کی روش او و سردار آزمون زیر نظر پزشک تیم کار کردند.

هنوز میزان مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی به صورت کامل مشخص نشده و قرار است در تمرین یکشنبه تیم ملی دکتر تیم وضعیت او را مشخص کند تا در صورت حاد بودن، کی روش، امیر حسین صادقی را جانشین این بازیکن جوان کند.

تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه در سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف تیم ملی فوتبال امارات می رود که نتیجه این پیکار، سرنوشت تیم صدر نشین گروه C را معلوم می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها