jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۹۹۳۶   ۲۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۵

برنامه تلویزیونی «خوبی از خودتونه» به تهیه‌کنندگی سمانه فراهانی از دیشب- 24 دی - با اجرای شهرام شکیبا روی آنتن شبکه دو رفت.

شهرام شکیبا با «خوبی از خودتونه» آمد

سمانه فراهانی گفت: این برنامه که پس از خبر 20:30 روی آنتن تلویزیون می‌رود، در 70 قسمت 45 دقیقه‌ای به مفهوم خوبی می‌پردازد.

وی افزود: در این برنامه با آدم‌هایی که حال خوبی دارند، حال دیگران را خوب می‌کنند و نگاه مثبتی به زندگی دارند، گفت‌وگو خواهیم کرد.

این تهیه‌کننده افزود: این برنامه سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته از حال خوب و آدم‌های خوب گرفته تا اتفاقات خوب، غذاهای خوب، کتاب‌های خوب را مورد بحث قرار می دهد.

فراهانی ادامه داد: برنامه «خوبی از خودتونه» در قالب آیتم «خوش خبر باشی» تازه‌ترین رخدادهایی که موجب شادی و به وجود آمدن احساس خوب در مخاطبان می‌شود را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی افزود: «خوبی از خودتونه» هر روز در آیتم «پیشنهاد خوب» با یک پیشنهاد شگفت‌انگیز به خانه مخاطبان خود می‌رود؛ اینکه چه سفرهایی بروند که حال بهتری داشته باشند؟ چه کتابی بخوانند، چه فیلمی ببینند و ... .

«خوبی از خودتونه» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته پس از خبر 20:30 روی آنتن شبکه دو می‌رود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها