jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۹۹۳۶   ۲۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۵

برنامه تلویزیونی «خوبی از خودتونه» به تهیه‌کنندگی سمانه فراهانی از دیشب- 24 دی - با اجرای شهرام شکیبا روی آنتن شبکه دو رفت.

شهرام شکیبا با «خوبی از خودتونه» آمد

سمانه فراهانی گفت: این برنامه که پس از خبر 20:30 روی آنتن تلویزیون می‌رود، در 70 قسمت 45 دقیقه‌ای به مفهوم خوبی می‌پردازد.

وی افزود: در این برنامه با آدم‌هایی که حال خوبی دارند، حال دیگران را خوب می‌کنند و نگاه مثبتی به زندگی دارند، گفت‌وگو خواهیم کرد.

این تهیه‌کننده افزود: این برنامه سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته از حال خوب و آدم‌های خوب گرفته تا اتفاقات خوب، غذاهای خوب، کتاب‌های خوب را مورد بحث قرار می دهد.

فراهانی ادامه داد: برنامه «خوبی از خودتونه» در قالب آیتم «خوش خبر باشی» تازه‌ترین رخدادهایی که موجب شادی و به وجود آمدن احساس خوب در مخاطبان می‌شود را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی افزود: «خوبی از خودتونه» هر روز در آیتم «پیشنهاد خوب» با یک پیشنهاد شگفت‌انگیز به خانه مخاطبان خود می‌رود؛ اینکه چه سفرهایی بروند که حال بهتری داشته باشند؟ چه کتابی بخوانند، چه فیلمی ببینند و ... .

«خوبی از خودتونه» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته پس از خبر 20:30 روی آنتن شبکه دو می‌رود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها