jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۵۹۹۳۱   ۲۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۰

حمید نعمت‌الله، کارگردان سینمای ایران این روزها پروژه جدیدی آغاز کرده است.

دومین سریال «حمید نعمت‌الله» بعد از وضعیت سفید

بعد از فیلم پرماجرای «آرایش غلیظ»، حمیدنعمت‌الله کارگردان سینمای ایران ظاهرا مشغول یک پروژه تلویزیونی شده است.

این پروژه تلویزیونی که در سکوت خبری شروع شده است،کارگردانی 15 فیلم کوتاه 5 دقیقه‌ای برای تلویزیون است.قطعات کوتاهی که نویسندگی آنها مثل همه کارهای این سالهای نعمت‌الله با همکاری هادی مقدم‌دوست انجام شده است و آن‌جور که پیش‌بینی شده است برای پخش از شبکه سوم تهیه‌ می‌شود.

تهیه‌کننده این کار محمدرضا شفیعی است و موضوعات این فیلم‌های کوتاه هم اجتماعی و اخلاقی است.

«آرایش غلیظ» اخرین ساخته حمید نعمت‌الله با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد.آخرین اثر نعمت‌الله در تلویزیون به ساخت چند فیلم تلویزیونی مربوط می‌شد، اما آنچه نام نعمت‌الله را در تلویزیون ایران ماندگار کرده بود ساخت سریالی به نام «وضعیت سفید» بود. سریالی که به مدت 3 سال ساخته شد و یکی از ماندگارترین آثار اجتماعی تلویزیون ایران شد. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها