jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۷۵۹۱۹۱   ۲۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۱

برنامه رادیویی دیالوگ که از رادیو نمایش پخش می‌شود، امروز به بررسی پرونده سینمایی ایران می‌پردازد.

بررسی ریزش مخاطبان سینما در «دیالوگ»

به گزارش مرکز هنرهای نمایشی رادیو، در این برنامه وضع ریزش مخاطبان سینما بخصوص در دو دهه گذشته با حضور تهیه‌کنندگان و کارگردانان شناخته شده کشور مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. برنامه دیالوگ به صورت زنده ساعت 21 به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و سردبیری ایوب آقاخانی از رادیو نمایش پخش می‌شود. سعید اسلام‌زاده مجری ـ کارشناس، شیرین سپه‌راد، علی جعفری و بابک احمدی به عنوان گویندگان، محسن جواهری دستیار تهیه و علی بهرامی برنامه‌ریز و هماهنگی دیالوگ هستند.

میوه زندگی در رادیو تهران

برنامه «میوه زندگی» امروز از ساعت 10 به پرسش‌های والدین درباره رشد تدریجی کودکان تا شش سالگی پاسخ می‌دهد.

این برنامه کاری از گروه معارف و تربیت رادیو تهران است و به موضوع تربیت فرزندان اختصاص یافته است. این برنامه با حضور برومند به پرسش‌های والدین درباره رشد تدریجی کودکان تا شش سالگی پاسخ می‌دهد. پروانه طهماسبی تهیه‌کننده و حسنیه صالحی کارشناس ـ مجری برنامه است.

شبکه‌های مجازی روی موج سلامت

رادیو سلامت امروز در برنامه صبح و زندگی به خطرات اعتماد به اطلاعات شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی فرانک ترابی از ساعت 7 و10دقیقه با حضور فرهاد اقطار، مدیرکل دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی سازمان بهزیستی به این پرسش که چقدر مجازی هستیم؟ پاسخ می‌دهد. برنامه انسان سالم جامعه سالم گروه سلامت اجتماعی ازساعت 14و40 دقیقه با حضور عامری، کارشناس محیط زیست به موضوع انتقال برخی بیماری‌ها از طریق اسکناس آلوده اختصاص دارد. برنامه مجله پزشکی گروه سلامت جسم و پیشگیری از ساعت 15 با حضور علی‌اصغر ابدی، متخصص ارتوپد به موضوع انحرافات زانو می‌پردازد.

واگذاری تیم‌های فوتبال بر مدار ورزش

برنامه «برمدار ورزش» رادیو ورزش امروز به موضوع واگذاری تیم‌های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی اختصاص دارد.

این برنامه با مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان و مسعود معینی از اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال و اصغر مازیار مربی فوتبال صحبت می‌کند. برنامه بر مدار ورزش ساعت 16 پخش می‌شود. همچنین برنامه ورزش و روستا امروز در رادیو ورزش به بازی‌های محلی استان یزد اختصاص دارد که ساعت 19 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر