jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۸۲۳۲ ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۵

سید علی ضیاء یکشنبه - 21 دی ماه - میزبان محمدعلی کشاورز، هنرمند پیشکسوت کشور است.

محمدعلی کشاورز امشب به تلویزیون می‌آید

محمدعلی کشاورز زاده ۲۶ فروردین ۱۳۰۹ در اصفهان بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ایران و دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است.

ضیاء در گفتگو با این هنرمند پیشکسوت کشور، زوایای دیگری از زندگی شغلی و شخصی او را به عنوان فردی جریان‌ساز در تاریخ هنر کشور آشکار می‌کند.

ضیاء پیش از این، در قسمت‌های قبلی میزبان اکبر عبدی، علی کفاشیان، حمید سوریان، داریوش فرضیایی، مسعود ده نمکی، محمد موسوی، سردار طلایی، مهرداد بذرپاش، احسان حدادی، نادر قاضی پور، بابک حمیدیان، داریوش ارجمند، بنیامین بهادری، بهداد سلیمی، رامبد جوان، حمیدرضا برقعی و محمدرضا هدایتی بوده است.

تاک‌شو شبکه سه با اجرای سیدعلی ضیاء ساعت 22:30 یکشنبه به مدت 70 دقیقه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. (روابط عمومی بعضیا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر