jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۸۲۳۲   ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۵

سید علی ضیاء یکشنبه - 21 دی ماه - میزبان محمدعلی کشاورز، هنرمند پیشکسوت کشور است.

محمدعلی کشاورز امشب به تلویزیون می‌آید

محمدعلی کشاورز زاده ۲۶ فروردین ۱۳۰۹ در اصفهان بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ایران و دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است.

ضیاء در گفتگو با این هنرمند پیشکسوت کشور، زوایای دیگری از زندگی شغلی و شخصی او را به عنوان فردی جریان‌ساز در تاریخ هنر کشور آشکار می‌کند.

ضیاء پیش از این، در قسمت‌های قبلی میزبان اکبر عبدی، علی کفاشیان، حمید سوریان، داریوش فرضیایی، مسعود ده نمکی، محمد موسوی، سردار طلایی، مهرداد بذرپاش، احسان حدادی، نادر قاضی پور، بابک حمیدیان، داریوش ارجمند، بنیامین بهادری، بهداد سلیمی، رامبد جوان، حمیدرضا برقعی و محمدرضا هدایتی بوده است.

تاک‌شو شبکه سه با اجرای سیدعلی ضیاء ساعت 22:30 یکشنبه به مدت 70 دقیقه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. (روابط عمومی بعضیا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها