jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۸۲۳۲ ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۵

سید علی ضیاء یکشنبه - 21 دی ماه - میزبان محمدعلی کشاورز، هنرمند پیشکسوت کشور است.

محمدعلی کشاورز امشب به تلویزیون می‌آید

محمدعلی کشاورز زاده ۲۶ فروردین ۱۳۰۹ در اصفهان بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ایران و دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است.

ضیاء در گفتگو با این هنرمند پیشکسوت کشور، زوایای دیگری از زندگی شغلی و شخصی او را به عنوان فردی جریان‌ساز در تاریخ هنر کشور آشکار می‌کند.

ضیاء پیش از این، در قسمت‌های قبلی میزبان اکبر عبدی، علی کفاشیان، حمید سوریان، داریوش فرضیایی، مسعود ده نمکی، محمد موسوی، سردار طلایی، مهرداد بذرپاش، احسان حدادی، نادر قاضی پور، بابک حمیدیان، داریوش ارجمند، بنیامین بهادری، بهداد سلیمی، رامبد جوان، حمیدرضا برقعی و محمدرضا هدایتی بوده است.

تاک‌شو شبکه سه با اجرای سیدعلی ضیاء ساعت 22:30 یکشنبه به مدت 70 دقیقه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. (روابط عمومی بعضیا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر