jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۸۶۹   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۴

جام جم ورزشی: علی دایی و بهروز رهبری فرد در یک دیدار خیریه با هم همبازی شدند.

دایی از رهبری فرد کینه ندارد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی، این دیدار خیریه روز پنج شنبه در جزیره کیش انجام شد و تیم ستارگان 98 مقابل هنرمندان قرار گرفت. سیروس دین محمدی، علی دایی و خداداد عزیزی سه گل برای تیم منتخب ۹۸ به ثمر رساندند تا دو گل فرشاد پیوس و علی موسوی برای تیم منتخب هنرمندان بی نتیجه باشد.

پس از این دیدار صفحه فیسبوک منتسب به علی دایی که گفته می شود توسط اطرافیان او اداره می شود نوشت: "بهروز رهبری فرد در دوران سرمربیگری علی دایی در پرسپولیس، حتی در بین دو نیمه هم علیه دایی مصاحبه می کرد و تمام مشکلات پرسپولیس را در علی دایی می دید.18 مصاحبه تنها در 7 هفته ای که دایی سرمربی بود رکوردی جاودان برای او رقم زد. بماند که بعد از رفتن دایی مصاحبه های سریالی رهبری فرد هم تمام شد و همه چیز برای رهبری فرد رویایی شد ! با این حال علی دایی به دعوت او ( رهبری فرد مسئول هماهنگی با بازیکنان بود) برای این مسابقه خیریه نه نگفت و در طول بازی هم نشان داد کینه ای از او به دل نگرفته است."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر