jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۵۵۹۶۹   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۰

علیرضا افخمی گفت: انگیزه اساتید کلاس‌های بازیگری نه تربیت بازیگر، بلکه فقط پول است؛ در این کلاس‌ها چیزی یاد نمی‌دهند، ولی با تبلیغات غیر واقعی جوانان با اشتیاق را به خود جذب می کند.

انگیزه اساتید کلاس‌های بازیگری فقط پول است!
این کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس تلویزیون در خصوص کلاس‌های بازیگری گفت: کلاس‌های بازیگری متقاضی زیادی دارد به دلیل اینکه این حرفه برای جوانان جذاب است.وزارت ارشاد باید با بررسی برنامه این کلاس‌ها دروس و اساتید آن‌ها را کنترل کند، البته وزارت ارشاد در این امر ضعیف عمل کرده و چندان کنترلی ندارد.

افخمی در خصوص عملکرد ضعف کلاس‌های بازیگری در پرورش افراد برای بازیگری عنوان کرد: انگیزه اساتید این کلاس‌ها نه تربیت بازیگر، بلکه فقط پول است در این کلاس‌ها چیزی یاد نمی‌دهند، ولی با تبلیغات غیر واقعی جوانان با اشتیاق را به خود جذب می‌کنند.
این کارگردان ادامه داد: کلاس‌های بازیگری برای افراد شرکت کننده به جز از دست دادن هزینه نتیجه‌ای را در بر ندارد.شکل آکادمیک دانشگاه‌های کشور بهتر است؛ دانشگاه‌ها اساتید مجرب دارند و مدرک آنها معتبر است، ولی ظرفیت کم دانشگاه‌ها جوابگوی این همه علاقه‌مند نیست.
(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر