jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۰۸۲   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۸

جام جم ورزشی : باشگاه پرسپولیس قصد دارد یک دروازه بان 40 ساله را جانشین نیلسون کند.

یک 40 ساله جانشین نیلسون می شود

درحالیکه طبق اعلام سازمان لیگ، زمان پایان نقل و انتقالات و مدت مجاز برای عقد قرارداد با بازیکنان داخلی تا پایان وقت اداری امروز سه‌شنبه نهم دی‌ماه به پایان می‌رسد، تیم فوتبال پرسپولیس دنبال جذب یک دروازه‌بان به عنوانی جانشین نیلسون کوریا و ذخیره سوشا مکانی است.

در این شرایط پرسپولیسی‌ها طی روزهای اخیر با چند دروازه‌بان مخصوصا مسعود همامی مذاکره کردند اما به نتیجه نرسیدند تا اینکه دوشنبه شب مهدی ثابتی به عنوان گزینه جانشینی نیلسون انتخاب شد.

مهدی ثابتی که با نظر تونی اولیویه‌را مدتی مربی دروازه‌بان‌های تراکتورسازی هم شده بود، پیشینه بازی در تیم‌های راه‌آهن، ابومسلم مشهد، تراکتورسازی تبریز، سایپا و ملوان را دارد.

این دروازه‌بان که متولد 12 بهمن‌ماه سال 1353 است و یک ماه دیگر 40 ساله می‌شود، قرار است امروز برای مذاکره با مسئولان پرسپولیس به تهران آمده تا جانشین نیلسون کوریا شود .

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها