jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۷۹۴   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۸

جام جم ورزشی: نایب رییس اول فدراسیون فوتبال از سمت خود کنار رفت.

آیت‌اللهی هم کنار گذاشته شد

به گزارش جام جم ورزشی، هادی آیت‌اللهی که در فدراسیون فوتبال به همراه علی کفاشیان در سمت نایب رییسی فعالیت می‌کرد پس از زمزمه‌هایی که در چند روز گذشته پیرامون تغییرات گسترده این فدراسیون به گوش رسید، از سمتش کنار گذاشته شد.

برکناری آیت‌اللهی در شرایطی است که تغییرات در فدراسیون فوتبال با کنار گذاشته شدن هاشمیان و شجاعی آغاز شده است.

طبق اساسنامه فدراسیون نایب رییس اول فدراسیون فوتبال نمی‌تواند توسط رییس فدراسیون برکنار شود و باید استعفا کند تا در مجمع، انتخاب جانشین وی صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها