jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۷۵۳۷۹۲   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۷

جام جم ورزشی: این تنیسور یکی از پردرآمدترین ورزشکاران جهان در سال 2014 میلادی بود.

تنیسوری که پول پارو می کند +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، راجر فدرر با اینکه دیگر مرد شماره یک تنیس دنیا نیست و به رده دوم سقوط کرده همچنان پردرآمدترین تنیسور جهان است و حتی بیشتر از مرد شماره یک یعنی رافائل نادال اسپانیایی درآمد دارد. بر اساس گزارش مجله فوربس این تنیسور پر افتخار سوئیسی با رقم شگفت انگیز 54.4 میلیون دلار پردرآمدترین تینسور جهان در سال 2014 میلادی بود. البته بخش مهمی از این درآمد از راه تبلیغات به خصوص تبلیغات ساعت رولکس به دست آمد.

فدرر که با زن اسلواکی تبار ازدواج کرده چهار فرزند دارد که دو تا دو تا دو قلو هستند. او با همسر و فرزندان خود در ویلایی 6.5 میلیون دلاری در نزدیکی یکی از دریاچه های زوریخ زندگی می کند.

فدرر در کنار همسرش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها