تکنولوژی گام موثری در کمک به مبتلایان به بیماری فشار خون برداشته و با ساخت قاشقی هوشمند کمک بزرگی‌ در اندازه‌گیری نمک موجود در غذا کرده است.
کد خبر: ۷۴۹۸۴۰
قاشقی برای مبتلایان به فشار خون بالا

جام جم کلیک: فشار خون، بیماری‌ای که همیشه اسم آن‌را می‌شنوید، پیر یا جوان فرقی‌ ندارد، مادامیکه به این بیماری مبتلا شوید بسیاری از محدودیت‌ها برای شما نمایان می‌شود.

در موارد حاد این بیماری منجر به پاره شدن رگ‌ها و سکته مغزی و یا قلبی می‌شود که نتیجه آن نیز مشخص است. موثرترین عامل در کنترل و بهبود این بیماری ، کنترل نمک در غذا است که کنترل اندازه و مقدار آن بصورت علمی انجام نمی گیرد و تنها از روش چشمی و تجربی‌ صورت می‌گیرد.

تکنولوژی گام موثری در کمک به مبتلایان به بیماری فشار خون برداشته و با ساخت قاشقی هوشمند کمک بزرگی‌ در اندازه‌گیری نمک موجود در غذا کرده است.

این قاشق با نام Mr.Sam دارای یک سنسور اندازه‌گیری سدیم است که وقتی‌ قاشق را در غذا فرو می‌کنید، سنسور میزان نمک موجود در غذا را اندازه‌گیری می‌کند و اطلاعات را درون خود نگاه می‌دارد. در قسمت انتهایی قاشق هوشمند یک حافظه فلش وجود دارد که به آسانی‌ از قاشق جدا شده و با اتصال به تلفن هوشمند، مقادیر اندازه گیری شده را نشان می‌دهد، لازم به ذکر است اگر گوشی هوشمند شما دارای NFC ‌باشد دیگر نیازی به اتصال مستقیم فلش نیست.

بدیهی‌ است نرم افزار مربوطه قابلیت های زیادی دارد و با نشان دادن گراف ها و آنالیز اطلاعات، شما را از میزان دقیق نمک موجود در غذا مطلع می‌کند و نهایتاً سلامت شما را تضمین می کند.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها