jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۷۹۳   ۲۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۵

جام جم ورزشی: رییس و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حمایت از حمیدرضا سیاسی ابراز امیدواری کردند که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به زودی به سرکار خود باز گردد.

حمایت هیات مدیره پرسپولیس از سیاسی

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رییس و عضو هیات باشگاه پرسپولیس با حمایت از حمیدرضا سیاسی اعلام کردند امیدواریم با رفع سوء تفاهم های پیش آمده به زودی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به سرکار خود باز گردد.

جعفر کاشانی عصر امروز در نشست با وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از فعالیت های سیاسی برای سامان دادن به اوضاع مدیریتی و مالی پرسپولیس گفت: قطعا این سوء تغاهم ها رفع می گردد و آقای سیاسی باز هم در جمع هواداران و بازیکنان و خانواده بزرگ پرسپولیس خواهد بود.

حسین کلانی عضو هیات مدیره هم با تاکید بر حمایت همه جانبه هیات مدیره از حمید رضا سیاسی گفت: قطعا منتظر ایشان هستیم و امیدوارم باشگاه به زودی از خدمات آقای سپاسی به عنوان مدیرعامل بهرمند شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر