jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۷۹۳   ۲۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۵

جام جم ورزشی: رییس و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حمایت از حمیدرضا سیاسی ابراز امیدواری کردند که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به زودی به سرکار خود باز گردد.

حمایت هیات مدیره پرسپولیس از سیاسی

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رییس و عضو هیات باشگاه پرسپولیس با حمایت از حمیدرضا سیاسی اعلام کردند امیدواریم با رفع سوء تفاهم های پیش آمده به زودی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به سرکار خود باز گردد.

جعفر کاشانی عصر امروز در نشست با وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از فعالیت های سیاسی برای سامان دادن به اوضاع مدیریتی و مالی پرسپولیس گفت: قطعا این سوء تغاهم ها رفع می گردد و آقای سیاسی باز هم در جمع هواداران و بازیکنان و خانواده بزرگ پرسپولیس خواهد بود.

حسین کلانی عضو هیات مدیره هم با تاکید بر حمایت همه جانبه هیات مدیره از حمید رضا سیاسی گفت: قطعا منتظر ایشان هستیم و امیدوارم باشگاه به زودی از خدمات آقای سپاسی به عنوان مدیرعامل بهرمند شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر