jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۵۴۴   ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۷

جام جم ورزشی: مربی تیم‌ ملی فوتبال ایران برای تماشای دیدار دو تیم راه‌آهن و نفت‌تهران به ورزشگاه تختی رفته بود.

علی کریمی در کنار یار علی دایی +عکس

علی کریمی دستیار کارلوس کی‌روش در تیم‌ملی برای زیرنظر گرفتن بازیکنان دو تیم راه‌آهن و نفت‌تهران به ورزشگاه تختی تهران رفته بود.

در این عکس احمد ابراهیمی مدیرفوتبال نفت‌تهران را یک صندلی بالاتر از علی کریمی مشاهده می‌ کنید. در مورد احمد ابراهیمی ذکر این نکته جالب توجه است که او یکی از دوستان نزدیک علی دایی است و در زمان سرمربیگری دایی در تیم‌ملی به عنوان سرپرست از طرفش منصوب شده بود. (ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها