jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۴۵۰۴ ۱۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۳

جام جم ورزشی: روز گذشته باز هم یک هوادار دیگر به خاطر فوتبال جانش را از دست داد.

باز هم مرگ یک هوادار فوتبال

این اتفاق در اسپانیا و برای یکی از هواداران دپورتیو لاکرونا افتاد. ک هوادار تیم فوتبال دپورتیوو لاکرونا به دلیل درگیری با هواداران آتلتیکو مادرید پیش از آغاز بازی دو تیم، به دلیل ایست قلبی جان باخت.

گزارش رسانه های اسپانیایی حاکی از این است که این هوادار در حالی که دچار ایست قلبی شده بود و همچنین از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده بود از رودخانه "مانزارانس" بیرون آورده شد اما پزشکان موفق نشدند دمای بدن وی را به حد طبیعی برسانند.

این هوادار 42 ساله که نام وی عنوان نشده، از رودخانه یخزده نزدیک ورزشگاه ویسنته کالدرون از آب بیرون آورده شد و پزشکان گفتند که کمی قبل جان خود را از دست داده است.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر