jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۳۸۱۰۱ ۲۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۱

سخنگوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛

صندوق حمایت از صنعت بازی‌سازی ایرانی تشکیل می‌شود

سخنگوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تشکیل صندوق حمایت از صنعت بازی سازی ایرانی خبر داد.

صندوق حمایت از صنعت بازی‌سازی ایرانی تشکیل می‌شود

به گزارش جام جم کلیک به نقل از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: سخنگوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تشکیل صندوق حمایت از صنعت بازی سازی ایرانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، "هادی کافی"، گفت: طرح ایجاد صندوق حمایت از صنعت بازی سازی ایرانی در کمیسیون عالی ارتقای تولید محتوای فضای مجازی شورای عالی مجازی تایید شده است.
وی ادامه داد: این طرح با هدف حمایت از صنعت بازی‌های رایانه ای ایرانی در کشور از طریق وضع قوانین برای کنترل بازار بازی‌های رایانه ای خارجی و فروش هولوگرام به این بازی‌ها در حال بررسی و در انتظار تصویب شورای عالی مجازی است.
سخنگوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به اینکه تا کنون در کشور بیش از 200 بازی رایانه‌ای ایرانی تولید شده است و امروز شرکت‌های ایرانی توانسته اند با محصولات خود موفقیت‌هایی را در عرصه‌های داخلی و نیز بین المللی کسب کنند، افزود: این هنر- صنعت از جوانان نخبه‌ای تشکیل شده است که نیاز به حمایت جدی‌تری دارند و ایجاد صندوق حمایت از صنعت بازی سازی ایرانی می تواند تا حدودی مشکلات این صنعت را برطرف کند.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر