jamejamonline
فرهنگی کد خبر: ۷۳۵۶۱۹   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۳:۱۰

یادداشتهایی دربدرقه ضرغامی -13

عملکرد موفق در حوزه سلامت

در پایان دوره 10 ساله مدیریت مهندس ضرغامی در رسانه ملی روزنامه جام جم از شخصیتهای مختلف خواست تا در یادداشتی نظراتشان را در این باره بنویسند حسینعلی شهریاری‌ رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اینگونه برایمان نوشت؛

عملکرد موفق در حوزه سلامت

فرهنگسازی و اطلاع‌رسانی در حوزه سلامت بسیار مهم است و در این راستا رسانه‌ها نقش بسیار مهمی دارند. صدا و سیما به عنوان رسانه‌ای فراگیر و ملی، در سال‌های اخیر تلاش کرده است در زمینه ارتقای بهداشت عمومی تلاش کند و به همین منظور توانسته است در حوزه اطلاع‌رسانی و فرهنگسازی در نظام سلامت، نقش بسیار مهمی ایفا کند.

افتتاح شبکه‌های صدا و سیمای سلامت، گام بسیار ارزشمندی بود که در زمان مدیریت آقای ضرغامی اتفاق افتاد و بی‌گمان افتتاح این شبکه‌های ملی، موجب ارتقای سلامت شهروندان خواهد شد.من شخصا از عملکرد آقای ضرغامی در سازمان صدا و سیما تقدیر می‌کنم و به اعتقاد من، ایشان یکی از مدیران موفق کشور است که در دوران مدیریت شان تلاش کردند بحث ترویج سلامت عمومی را به رسانه ملی بیاورند و با راه‌اندازی شبکه‌های تخصصی در این حوزه، به امر آموزش و فرهنگسازی در نظام سلامت، کمک زیادی کردند.

انصافا شبکه تلویزیونی سلامت و رادیو سلامت، هم‌اکنون دو رسانه موفق است که توانسته است در بین مردم، جایگاه خوبی داشته باشد. افزون بر افتتاح این شبکه‌های تخصصی، هم‌اکنون سایر شبکه‌های رادیو و تلویزیون نیز به صورت پراکنده، برنامه‌هایی در حوزه سلامت پخش می‌کنند و از این منظر نیز کار صدا و سیما قابل تقدیر است.

حسینعلی شهریاری‌ / ‌ رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر