jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۳۲۵۴۹   ۰۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۴

ایده این است که شما بتوانید به یک مسئله پاسخ دهید بدون اینکه برای پاسخ دادن نیازی به اطلاعات کافی در ارتباط با آن مسئله داشته باشید

حل مسائل ریاضی با استفاده از دوربین تلفن همراه

جام جم کلیک: آخرین محصول شرکت میکروبلینک نرم‌افزاری برای انجام محاسبات ریاضی است. به طوری که، از طریق دوربین تلفن همراه هوشمند شما مسائل ریاضی اسکن شده و علاوه بر اینکه با اسکن، مسائل ریاضی حل می‌شوند ، برخی از مراحل ضروری در حل مسائل نیز به شما نشان داده می‌شود.

ایده این است که شما بتوانید به یک مسئله پاسخ دهید بدون اینکه برای پاسخ دادن نیازی به اطلاعات کافی در ارتباط با آن مسئله داشته باشید .قابل ذکر است این امکان وجود دارد تا از این برنامه سوء استفاده شود به عنوان مثال در انجام تکالیف و تقلب در آزمون. با اینحال شرکت میکروبلینک نگران این موضوع نیست زیرا این شرکت به راحتی اذعان می‌کند که یک شرکت آموزش و پرورشی نیست و این نرم‌افزار فقط برای تبلیغ موتور تشخیص متنشان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آخرین محصول شرکت میکرو بلینک است که به مدت سه سال تحت بررسی قرار گرفته و در نهایت کارایی لازم را برای قرار گرفتن در بازار به دست آورده است.

دانلود نرم‌افزار از فروشگاه محصولات اپل

دانلود از فروشگاه محصولات ویندوزفون

سید احسان حسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر