jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۷۳۲۵۱۰   ۰۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۹

تویوتا به مناسبت بیستمین سال تولید مدل «آوالون» نمونه خاصی از این خودرو به نام «XLE Touring Sport Edition» را معرفی کرده است.

تویوتا نسخه ویژه معرفی کرد + عکس

در این نسخه از آوالون سعی شده چهره آن کمی خشن تر از گذشته شود. در این خودرو از رینگ های 18 اینچی با طراحی جدید استفاده شده و چراغ های «HID» و «LED» مخصوص روز نیز روی آن نصب شده است.

در داخل از چرم مشکی و تزئینات آبی رنگ استفاده شده است. همچنین روی صندلی های جلو گرمکن و کف پوش مخصوص این نسخه نیز روی آن قرار دارد.

نسخه «XLE Touring Sport Edition» اواخر ماه جاری میلادی راهی بازار می شود و قیمت پایه آن کمی بیش از 37 هزار دلار خواهد بود.

تویوتا قصد دارد تنها 2500 دستگاه از این نسخه را آن هم تا مارس 2015 تحویل بازار دهد. (خودروبانک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر