jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۳۲۳۴۶   ۰۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۷

داریوش فرضیایی، مجری تلویزیون که بچه ها او را با نام «عموپورنگ» می شناسند مطلبی درباره کودکان کار در اینستاگرامش منتشر کرد.

عموپورنگ در کنار دختر گل‌فروش/ عکس

او در کنار یکی از این کودکان عکس یادگاری گرفت و نوشت: همین الان خیابان ولیعصر عکسی دلچسب با «فاطمه زهرا» دختری گل فروش.. خدایا دلم می‌گیرد وقتی کودکان سرزمینم را این چنین حیران به دنبال آرزوها یشان در کف خیابانها می‌بینم.

/Media/Image/1393/08/05/635500364075859951.jpg

داریوش فرضیایی مرداد ماه سال 52 در تهران به دنیا آمد. سال 73 با گزارشگری رادیو، وارد صداوسیما شد و پس از آن در برنامه «عصر جمعه با رادیو» در تیپ‌های مختلفی مانند «گل پسر» و «ننه بلقیس» ایفای نقش کرد.


برنامه‌ای که راه او را به دنیای تصویر باز کرد «ما و شما» بود که به کارتون‌های درخواستی بچه‌ها اختصاص داشت. سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه‌ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عموپورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت. (جام جم سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها