jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۱۸۰۶   ۰۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۰

تصویربرداری 40 قسمت از سریال «شمعدونی» که برای پخش در زمستان سال جاری آماده می‌شود، به پایان رسید.

«شمعدونی» به قسمت‌های پایانی رسید

رضا کریمی مدیر تولید و بازیگر مجموعه «شمعدونی» درباره آخرین وضعیت پروژه توضیح داد: در حال حاضر تصویربرداری 40 قسمت از سریال به پایان رسیده است و نگارش آن نیز همزمان با ضبط انجام می‌شود و اکنون تا قسمت 41 رسیده است.

وی افزود: آخرین لوکیشنی که تصویربرداری در آن انجام شد، یک کمپ ترک اعتیاد در چهارراه اسدیه بود که کارمان در این بخش به پایان رسید.

کریمی یادآور شد: این بخش در واقع داستان ترک اعتیاد مخفیانه حامد پسرعموی هوشنگ را در برمی‌گیرد. عوامل و بازیگران نیز این روزها تصویربرداری سکانس‌های مربوط به خانه آقای آسانسورچی در شهرک چشمه واقع در دهکده المپیک، بانکی در خیابان قیطریه و رستورانی در خیابان ولیعصر را آغاز کرده‌اند.

این بازیگر ادامه داد: در این سکانس‌ها آتنه فقیه نصیری، حسن معجونی، محمد نادری، نگار عابدی، امیر کاظمی و ویدا جوان بازی دارند.

کریمی درباره شروع بازی خود نیز توضیح داد: ضبط سکانس‌های مربوط به شخصیت حامد از دو سه روز گذشته آغاز شده است و او از میانه‌های داستان وارد می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه تولید پروژه تا چه میزان بر اساس پیش بینی‌های اولیه ادامه یافته است، گفت: تقریبا به برنامه ریزی‌هایمان نزدیک هستیم. مگر اینکه اتفاقاتی همچون بارندگی یا وضعیت نامساعد هوا باعث متوقف شدن تصویربرداری سکانس‌های خارجی شود.

«شمعدونی» در 50 قسمت 40 دقیقه‌ای به تهیه کنندگی محسن چگینی، کارگردانی سروش صحت و نویسندگی خود او و ایمان صفایی برای پخش از شبکه سه سیما در مرحله تولید قرار دارد. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر