jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۱۱۹۸   ۰۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۷

مجموعه فیلم های مارلون براندو از روز شنبه سوم آبان ماه در برنامه سینما کلاسیک پخش خواهد شد.

حامد بهداد از «مارلون براندو» می‌گوید

در این مجموعه جواد طوسی منتقد سینما و تلویزیون به بررسی فیلم های این اسطوره ی بزرگ سینما می‌پردازد و بازیگر جوان سینمای کشورمان، حامد بهداد نیز در خصوص سبک بازی مارلون براندو به صحبت خواهد پرداخت.

مارلون براندو بی­ شک چنین بازیگری‌ست. او کلیشه شخصیت‌های سینمایی را تغییر داد و آن را از شمایل اتوکشیده مردان سینمای کلاسیک به چهره واقعی و ملموس آدمهای کوچه و خیابان نزدیک کرد. براندو تجربه­های شخصی و برداشت های ذهنی خود از هر نقش را به آن اضافه کرد، و هیچ گاه به توضیحات فیلمنامه­ نویس و کارگردان بسنده نکرد؛ و با 44 فیلمی که بازی کرد مرزهای بازیگری را بسیار گسترش داد.

مردان (The Men) ، زنده باد زاپاتا (Viva Zapata) ، وحشی (The Wild One) و در بارانداز (On The Waterfront) از جمله فیلم هایی است که در این برنامه پخش خواهند شد. (روابط عمومی سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها