jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۴۸۵   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

یک شهروند از تهران:‌از شهرداری منطقه 5 تقاضا داریم زباله‌ها را ساعت 9 و به شکل کامل جمع‌آوری کند.

نجفی از تهران:‌ از راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تقاضا می‌شود نسبت به سرعت غیرمجاز و لایی کشی خودروها در اتوبان زین‌الدین و اتوبان باقری تدبیری بیندیشد.

قهرمانی از گیلان: متاسفانه به​‌رغم همه انتقادها برخی از خودروهای داخلی هنوز با تاخیر و مشکلات فنی به دست خریداران می‌رسد.

عزتی از تهران:‌ از شهرداری منطقه 3 تقاضا می‌شود نسبت به ساماندهی زباله‌گردها در محدوده خیابان سلیمی اقدام کند.

روی خط 162

یک شهروند از شهر ری: از شهرداری منطقه 20 تقاضا داریم به وضع ساکنان ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم رسیدگی کنند که این خانه‌ها از وضع خوبی برخوردار نیستند.

یک شهروند: بیمه توسعه حق و حقوق بیمه‌شدگان را پرداخت نمی‌کند و هر روز مردم در دفاتر این بیمه جمع می‌شوند. چک‌های دو ماهه و سه ماهه این بیمه هیچ‌کدام پاس نشده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر