jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۷۷۳۲   ۲۳ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۵

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید که برد مقابل بنفیکا هیچ اهمیتی ندارد.

کی روش: این بردها هیچ اهمیتی ندارد

کارلوس کی‌روش در مورد برتری تیم ایران مقابل بنفیکا در دومین دیدار تدارکاتی و پایان اردوی پرتغال اظهار داشت: بردن در این اردوی تدارکاتی برای ما هیچ اهمیتی نداشت و از اهداف آماده‌سازی تیم نبود. این دیدار تنها برای ما یک روز تمرینی بود با این تفاوت که امکان بازی با بنفیکا برای ما به وجود آمد تا بتوانیم این امکان را به بازیکنان جوان خود بدهیم تا فوتبال پرسرعت و فشرده را که توپ در آن با سرعت جریان دارد را تجربه کنند.

وی افزود: این فوتبال با سرعت بالا و پویا را بازیکنان ما در لیگ‌های ایران، کویت و قطر نمی‌بینند.

سرمربی تیم ملی فوتبال در مورد آماده‌سازی تیم ملی برای جام ملت ها نیز گفت: همه چیز به نحوه آماده‌سازی بستگی دارد که بتوانیم به مرحله عمل برسانیم. معمولا در ایران خیلی راحت پاسخ می‌خواهند که مثلا ایران چه نتیجه‌ای در جام جهانی برزیل خواهد گرفت یا اینکه چه انتظاری از تیم ایران در جام ملت‌ها دارید اما سوال نباید این‌گونه مطرح شود، بلکه سوال می‌تواند این‌گونه باشد که چه نوع آماده‌سازی یا اردوی تدارکاتی را در اختیار ما می‌گذارند و برای ما مهیا می‌کنند.کی‌روش در پاسخ به سوالی که خودش طرح کرد هم ادامه داد: زمانی که اردوهای تدارکاتی مناسب و بلند مدت در اختیار داشته باشیم آن وقت می‌توانم نظرم را راجع به نتایجی که در استرالیا به دست خواهیم آورد، بگویم. (آی اسپورت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر