jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۹۰۱   ۱۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۷

بازی های آسیایی اینچئون

مهدی زاده به فینال کاراته رسید

جام جم ورزشی: کاراته کار وزن 60- کیلوگرم مردان ایران به فینال بازیهای آسیایی راه یافت.

مهدی زاده به فینال کاراته رسید

به گزارش جام جم ورزشی، در ادامه رقابت‌های کاراته هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون در مرحله نیمه نهایی وزن 60- کیلوگرم مردان، امیر مهدی زاده مقابل "لی جی وان" از کره جنوبی پیروز شد و به فینال راه یافت.

مهدی‌زاده ابتدا از حریف یک امتیاز گرفت اما یک امتیاز هم از دست داد. در شرایطی که کار مساوی دنبال می‌شد، مهدی زاده دو امتیاز دیگر گرفت و حریفش نیز یک امتیاز گرفت و 3 بر 2 پیروز شد.

مهدی زاده که قهرمانی جهان 2012 فرانسه را در کارنامه دارد در دور اول نماینده تاجیکستان و در دور دوم نماینده چین را شکست داده بود.

کاراته‌کار ایران برای کسب طلای جهان باید برنده پیکار قزاقستان و اردن را شکست دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر