jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۴۴۱   ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۵

جام جم ورزشی: سرمربی استقلال می گوید برنامه 90 باعث محرومیت تیموریان شده است.

قلعه‌نویی: حق آندو محرومیت نبود

امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش و ملوان از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر گفت: می خواهم از دلاور مردان و بانوان ایران عزیز بابت موفیت های اینچئون تبریک می گویم. همچنین به محمد قاضی بابت عزادار شدنش تسلیت می گویم.

او درباره وضعیت تیمش بیان کرد: تیمی که سه هفته نتایج ضعیفی بگیرد، مشکلاتی دارد ولی من خوشحالم که تیم و بازیکنان از نظر روحی و روانی شرایط بسیار خوبی دارند. هرچند یک عده بیکار ننشستند و مشکلات ما را چند برابر کرده اند، مهم این است که تیم شرایط خوبی دارد. ما فوتبال قابل قبولی ارائه داده ایم و سعی کرده ایم مشکلات را در این چند روزه حل کنیم. برای من جای تعجب است که چرا به تیم دوم جدول حمله می شود. عده ای نمی خواهند به استقلال کمک کنند و دنبال انتشار عکسشان در روزنامه ها هستند و به خیر استقلال فکر نمی کنند. با اینحال امیدوارم فردا با یک بازی خوب بتوانیم به خواسته هواداران جامه عمل بپوشانیم.

سرمربی استقلال درباره شناختش از ملوان اظهار کرد: ملوان تیم بسیار خوب و جوان است. آنها تلاش می کنند تا جایگاهشان را پیدا کنند. آقای ایراندوست زحمات زیادی برای تیمشان کشیده اند. از طرفی ما خوشحالیم که در آزادی به میدان می رویم و بازیکنانمان هم نسبت به بازی های قبلی شرایط بهتری دارند.

وی درباره وضعیت عمران زاده عنوان کرد: عمران زاده بعد از این بازی به تمرینات گروهی اضافه می شود و در بازی با پدیده شرایط بازی کردن دارد.

قلعه نویی درپاسخ به این سوال که نظرش راجع به کسانی که مدعی هستند وی در تیم حاضر در دسته سه حضور نداشته است، بیان کرد: آنهایی که می گویند در دسته سه بازی نکرده ام، می خواهند یک مصاحبه ای کنند و عکسی از آنها پخش شود. تاریخ می گوید که کاپیتان آن تیم که بوده است که به دسته بالاتر آمد. خوب است که دوست و دشمن از بغل آدم به جایی برسند.

او در پاسخ به این وسال که آیا هنوز هم معتقد است که تیمش قهرمان می شود، گفت: طبیعتا فوتبال با آدم حرف می زند. در تورنمنت حذفی نمی توان این صحبت را کرد اما در لیگ که بازی ها زیاد است می توان این صحبت را کرد. بعد از تماشای بازی با ذوب آهن به این اعتقاد رسیدم که می توان با کیفیت تر باشیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که عده ای می گویند این تیم باید هم قهرمان شود، بیان کرد: حرف های آنها برای من مهم نیست. در فوتبال ایران چند گروه هستند. یک عده کارشناس بعد از نتیجه هستند. عده ای می خواهند به تیم فشار وارد کنند.

در همین زمان خبرنگاری گفت که مجیدی هم در اظهاراتی گفته تیم باید قهرمان شود، اظهار کرد: نه اینگونه صحبت نکرده است.

وی در ادامه بار دیگر به انتقاد از برخی فشارها علیه تیمش پرداخت و گفت: برخی می خواهند فقط مصاحبه کنند و یک عده از خبرنگاران هم این آدم ها را دوست دارند. کاری هم نمی توان کرد. یکبار ویسی کلمه ای درباره آنها گفت که نمی توانم بگویم. به هرحال ما باید دنبال کار خودمان باشیم. من همیشه به پیشکسوت احترام می گذارم. البته پیشکسوت داریم تا پیشکسوت. آنهایی که تیم را دوست دارند حسابشان از باقی جدا هستند. استقلال مال مردم است و این تیم بهتر از سال های گذشته نتیجه می گیرد. قشر دیگری هم هستند که این آدم ها را وسیله قرار می دهند. یک بازی ای راه انداخته اند که استقلال را از هدفش دور کنند. ما با همه آنها مبارزه می کنیم و انشاءالله دل مردم را شاد می کنیم.

قلعه نویی در پاسخ به سوال ایسنا، مبنی بر اینکه نظرش راجع به محرومیت تیموریان چیست، عنوان کرد: همه می دانند که من حقیقت را می گویم. تیموریان عمدی در آن صحنه نداشت. یک عده کارشناس می آیند در آن برنامه و از قبل معلوم است چه می گویند. تیموریان چه کار باید می کرد؟ پایش را نمی توانست در هوا نگاه دارد. من صحنه را بارها دیدم و عمدی در کار نبوده است. بازی تیموریان در سالهای گذشته بحثش جدا است. من اعتقاد دارم که خطایی که به گل اول ذوب آهن تبدیل شد، باید خطایی برای ما اعلام می شد چراکه حسن زاده در آن صحنه مرتکب خطا شده بود. برنامه نود صحنه خطای دروازه بان ذوب آهن روی قاضی را که داور باید خطا اعلام می کرد، اصلا نشان نداد. من همین جا می گویم که پنالتی روی میلاد فخرالدینی باید اعلام می شد. همین جهانبازی کوچکتر از این خطا را علیه ما گرفته است. همین صحنه ها اگر علیه ما بود، خطا می گرفتند. من به کمیته انضباطی خصوصا در احکامش علیه من احترام می گذارم اما آندو در هوا ضربه زد و کاری نمی توانست بکند. برنامه 90 واقعیات را نشان نمی دهد. در نظرسنجی ها هم هرکس را بخواهد خودش انتخاب می کند. امیدوارم کارشناسانی که به آنجا می روند به گذشته خودشان وفادار باشند.

وی در پایان افزود: خداوکیلی حق آندو محرومیت نبود. این برنامه باعث محرومیت او شد. مطمئن باشید اگر چیزی باشد خودم به بازیکن می گویم. من فیلم را دیدم و او قصدی نداشت تا به حسن زاده ضربه بزند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها