jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۵۷۲   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۹

جام جم ورزشی: حسن روشن را باید ادامه دهنده راه محمد مایلی کهن دانست! پیشکسوت استقلالی ها در تازه ترین گفت و گوی خود به امیر قلعه نویی حمله کرده است.

حمله شدید یک استقلالی به قلعه  نویی

به گزارش جام جم ورزشی، قلعه نویی در گفت و گویی در واکنش به مصاحبه های انتقادی روشن اظهار داشته بود که روشن باید حد خودش را بداند بعد حرف بزند. قابل پیش بینی بود این اظهارنظر قلعه نویی با واکنش تند روشن مواجه شود. روشن در گفت و گویی ادبیات قلعه نویی و تکیه کلام های او را مورد استهزا قرار داده و علاوه بر آن به امیرحسین صادقی حق می دهد چون از فامیل قلعه نویی کتک خورده برای استقلال خوب بازی نکند!

هر چند رفتارها و برخی از اظهارنظرهای قلعه نویی جای تامل و انتقاد دارد اما به نظر می آید حسن روشن نیز بیش از اندازه در شرایطی که استقلال وارد بحران شده بر روی حمله به قلعه نویی تاکید می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۷
هر كس به خوبی متوجه میشه كه روشن تحمل موفقیت و محبوبیت قلعه نوعی رو نداره
و حرفهایی هم كه میزنه فقط برای آرام كردن خودش هست
والبته طرفدارای استقلال هم به خوبی میفهمن كسی كه برای اونها چندین قهرمانی اورده و هیچ وقت به رقیت سنتی نباخته چه ارزشی داره و در عین حال میفهمن كه ارزش صحبتهای روشن چقدر هست.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها