jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۸۱۵۶   ۲۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۲

جام جم ورزشی: سر آلکس فرگوسن سال گذشته در حالی از سرمربی گری منچستر خود را بازنشسته کرد که اختلافاتی با وین رونی مهاجم اول تیم خود پیدا کرده بود.

رونی - فرگوسن، 10 سال بعد+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، اما این دو در روزهای اخیر نشان دادند که آن اختلافات را کنار گذاشته اند. وین رونی 10 سال پیش در حالی که فقط 17 سال داشت به منچستریونایتد پیوست و دیروز با حضور فرگوسن دهمین سال حضور خود در این باشگاه را جشن گرفت. رونی درباره فرگوسن گفت: او شخصی فوق العاده و مربی ای بی نظیر است.

فاصله رونی و فرگوسن 2004 با رونی و فرگوسن 2014 زیاد نیست. این دو را در اولین سال جضور رونی در اولدترافورد و 10 سال بعد از این اتفاق می بینید.

رونی زمانی که به منچستر پیوست 17 ساله بود.

او امروز در آستانه 28 سالگی هنوز هم در منچستر بازی می کند این در حالی است که فرگوسن دیگر بازنشسته شده.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر