jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۷۰۷   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۴

جام جم ورزشی: سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس مدارکی را منتشر کرد که در آن نشان داده شده که محمد قاضی مطالباتش از باشگاه پرسپولیس را دریافت کرده است.

شیرینی علیه محمد قاضی سند رو کرد+ عکس

محمد قاضی دیروز در مصاحبه‌ای با فارس اعلام کرد که سعید شیرینی چک جعلی در اختیار وی قرار داده و امضای او پای این چک‌ها جعل شده است.

این موضوع با واکنش سعید شیرینی مواجه شد و او دیروز اعلام کرد که از مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل تهمت شکایت کرده است. این موضوع حتی با واکنش مهدی خواجه‌وند عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم روبه‌رو شد و او العام کرد که شیرینی باید از خود در برابر این عنوان مجرمانه دفاع کند.

قاضی هم درباره شکایت شیرینی از خودش اعلام کرد که از این موضوع خوشحال است و خودش در دادگاه حاضر خواهد شد تا زودتر به پولش برسد. البته قاضی از شیرینی خواسته بود که اگر او هم مدرکی در این رابطه دارد منتشر کند و حالا سعید شیرینی سرپرست پیشین پرسپولیس مدارکی را منتشر کرده که در این مدارک ارقام دریافتی قاضی مشخص شده است و باید دید واکنش باشگاه استقلال نسبت به این تصاویر چه خواهد بود.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها