jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۶۸۲   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۸

جام جم ورزشی: فدراسیون فوتبال کاستاریکا در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه شرایط مایکل اومانا را درک می‌کند، با عدم حضور او در تیم ملی آن کشور در مقطع فعلی و ادامه فعالیت با پرسپولیس موافقت کرد.

کاستاریکا خیال علی دایی را راحت کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال کاستاریکا در پاسخ به نامه این باشگاه، موافقت خود را برای عدم حضور مایکل اومانا در اردوی تیم ملی آن کشور برای مقطع فعلی اعلام کرد.

بنابر این اعلام، فدراسیون فوتبال کاستاریکا طی روزهای گذشته، با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه این بازیکن به اردوی تیم ملی کشورش جهت حضور در رقابت‌های جام آمریکای مرکزی 2014 دعوت شده است، خواهان حضور او در تیم ملی در روزهای فیفا از سوم تا سیزدهم سپتامبر شده بود.

در پی دریافت این نامه، موضوع با مایکل اومانا و کادر فنی در میان گذاشته شد. ملی‌پوش کاستاریکایی که پیش از این نیز به مربیان گفته بود که وی ترجیح می‌دهد در مقطع فعلی سرخپوشان را همراهی کند، بر این خواست خود تاکید کرد. در نهایت مقرر شد وی در این ارتباط با فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی کارستاریکا گفتگو کرده و نتیجه را به صورت کتبی اطلاع دهد.

اومانا در نهایت نامه‌ای را در اختیار باشگاه می‌گذارد که در آن آورده بود؛ پیرو صحبت‌هایی که با سرمربی تیم ملی فوتبال کارستاریکا داشته است، شرایط را برای وی تشریح کرده و به وی اعلام کرده است بهتر است که در مقطع فعلی پرسپولیس را همراهی کند و سرمربی تیم ملی هم در جواب به وی اعلام کرده است که شرایط وی را درک می‌کند و مشکلی برای ادامه همراهی پرسپولیس وجود ندارد.

روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس این نامه را ضمیمه نامه خود کرده و برای فدراسیون فوتبال کارستاریکا ارسال کرد. در نهایت فدراسیون فوتبال کارستاریکا در نامه‌ای که شنبه هشتم شهریور ماه برای باشگاه ارسال شد، اینگونه پاسخ داد: با تشکر از پیگیری و نامه باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کنیم علاقه مایکل اومانا برای همراهی تیم فوتبال پرسپولیس قابل درک است و پیرو صحبت‌های انجام شده با آقای پائولو وانچوپ سرمربی تیم ملی کارستاریکا، ایشان از حضور این بازیکن در مسابقات پیش رو صرفنظر کرده و اومانا می‌تواند پرسپولیس را در تمرینات و بازی‌ها همراهی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها